O nás

Provozovatelem portálu PeknyDen.cz je Občanské sdružení pro aktivní rodinu.

Vymýšlet program pro děti nás baví! Náš web je plný inspirace pro všechny - táty, mámy, babičky, dědečky... Poodhalte dětem krásy naší země, běžte s nimi tam, kde je veselo a kde jsou vítány. I my máme kupu dětí a přes PeknyDen.cz od nás získáte tipy na výlety, kroužky, dětská představení i vzdělávací akce. Pojďme si společně užít den!

Kontakty

Občanské sdružení pro aktivní rodinu
Zahradní 249
250 70 Odolena Voda

IČ: 22664165
DIČ: CZ22664165
Bankovní spojení : ČSOB
Číslo účtu : 253356849/0300

Kontakt na redakci portálu PeknyDen.cz:
redakce@peknyden.cz
tel.: 777 197 582

Napsali o nás

Pěkný den pro děti – Náš REGION – Sever, 4. 9. 2014
Přečtěte si celý článek v PDF

Lidé

Ing. Jitka Hrabánková
manažerka portálu, inzerce,
místopředsedkyně sdružení
redakce@peknyden.cz
Tel.: 777 197 582

Mgr. Simona Kalašová
redaktorka portálu,
předsedkyně sdružení
simona@peknyden.cz
Tel.: 603 273 700

Lukáš Hroch
web developer
http://soundake.cz/

Kdo jsme

Ing. Jitka Hrabánková, maminka 2 dětí. Vystudovala VŠE v Praze, obor Managament a marketing a Management kvality. V oblasti internetových služeb a publikování působí již od roku 2000, kdy vedla internetovou redakci zahraničního vysílání Českého rozhlasu. PeknyDen.cz založila se Simonou Kalašovou v roce 2006. Stránky jsou jejím třetím dítětem a pečuje o ně s láskou a trpělivostí. V roce 2009-2011 společně se Simonou úspěšně zrealizovala projekt Aktivní máma na podporu udržení profesní kvalifikace žen na rodičovské dovolené. Projekt získal podporu Evropského sociálního fondu.

Mgr. Simona Kalašová, maminka 4 dětí. Původně informační specialistka, absolvovala obor Informační studia a knihovnictví na FF UK. S Jitkou ji svedla dohromady práce v Českém rozhlase a téměř současně načasované první mateřství. PeknyDen.cz je pro ni smysluplnou a zábavnou prací, kterou může vykonávat z domova a dobře kombinovat s rodičovstvím.

Lukáš Hroch, zkušený a nadšený vývojář webových aplikací, s hlavním úvazkem ve firmě SYMBIO Digital. Pomohl dát stránkám nejnovější vzhled a funkčnost a spoustu užitečných vychytávek. Je autorem většiny kódu a databázového řešení portálu PeknyDen.cz.
Co je nového na PeknyDen.cz?

Přehled nových míst pro rodiny s dětmi, upoutávky na akce, soutěže a články můžeme zasílat i Vám. Novinky obvykle zasíláme jednou měsíčně.

Přihlaste se k odběru novinek

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

×