FIMFÁRUM

Letohrádek Mitrovských, Veletržní 19, Brno

Poslední změna
1. únor 2018

O akci

Letohrádek Mitrovských v Brně pro své, především dětské návštěvníky, ale i milovníky Jana Wericha, připravil na zimní a jarní měsíce výstavní lahůdku v podobě výstavy k animovanému českému filmu Fimfárum Jana Wericha aneb Do třetice všeho dobrého.

Výstava vznikla ve spolupráci se společností MAUR film a vystaveny jsou trojrozměrné scény z jednotlivých pohádek celovečerního filmu: Jak na Šumavě obři vyhynuli (výt­varnice Denisa Grimmová), O kloboučku s pérkem sojčím (výtvarník Petr Poš) a Rozum a Štěstí (výtvarnice Patricie Ortiz Martínez) a další. Kromě loutek, rekvizit a dekorací budou vystaveny také originální scénické návrhy a ilustrace. V roce 2011 obdržel film Fimfárum Českého lva za Nejlepší výtvarný počin.

Závěr výstavy je věnován herecké legendě Janu Werichovi – jeho práci divadelní, filmové i literární. 

V rámci výstavy pořádáme „Zimní kino u lakomé Barky“ – promítání 3. dílu Fimfára. S ohledem na zimní měsíce doporučujeme teplé oblečení.

Vstupné na výstavu včetně promítání a možnosti fotografování: dospělí = 85 Kč, senioři a VŠ studenti = 65 Kč, studenti SŠ = 55 Kč, děti ZŠ = 50 Kč, děti MŠ = 25 Kč;

Slevy: 20% – ZTP nebo ZTP/P (platí obě osoby), po předložení platné denní jízdenky IDS JMK s alespoň 3 zónami

Místo konání
Letohrádek Mitrovských Veletržní 19 603 00 Brno Jihomoravský kraj Ukaž na mapě
Telefon
605 972 588
E-mail
Doporučte tuto akci.
Doporučuji

2 lidé doporučují

Tip: Chcete se zviditelnit? Nabízíme reklamní pozice na tomto webu. Vždy jen za rozumné ceny. Pište na redakce@peknyden.cz.

Portál peknyden.cz neodpovídá za případně změny programu.

Co je nového na PeknyDen.cz?

Přehled nových míst pro rodiny s dětmi, upoutávky na akce, soutěže a články můžeme zasílat i Vám. Novinky obvykle zasíláme jednou měsíčně.

Přihlaste se k odběru novinek

Váš prohlížeč je už stašího data a může být nebezpečný!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

×