Pohádková zimní dovolená pro rodiny s dětmi s plaváním a lyžováním

Malenovice 327, Malenovice 327, Frýdlant nad Ostravicí - Malenovice

Poslední změna
4. říjen 2017

O akci

Hotel** Petr Bezruč nabízí pokoje třídy LUX ve dvoulůžkovém i třílůžkovém provedení. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, zvlášť toaleta), balkonem, telefonem, TV. Apartmány se skládají ze 2 průchozích pokojů (ložnice, obývací pokoj) a jsou navíc vybaveny ledničkou. V hotelu je restaurace, kavárna a denní bar.

Připravili jsme si pro vás pohádkový týden plný legrace, pohybu, jógy, her, písniček, vyrábění, pohádek, dobrodružství a zážitků. Děti čekají lekce lyžování, plavání, dětské jógy, ale i výtvarné činnosti a večerní divadlo s programem.

Místo konání
Malenovice 327 Malenovice 327 739 11 Frýdlant nad Ostravicí - Malenovice Moravskoslezský kraj Ukaž na mapě
Telefon
604 344 219
E-mail

Horské koupaliště Sluníčko 2,4 km

Ostravice 956
Koupaliště Sluníčko je místem pro zábavu i odpočinek pro celou rodinu! K dispozici je zde plavecký bazén (25 × 10­m) a dva tobogány (velký 90 m, malý 50 m) s doskočištěm (1,5 m), horolezeckou stěnu, tenisový kurt s…

Dětská hřiště, sportoviště, zábavní parky Výlety s dětmi Dovolená s dětmi Vodní svět – – 2

Letiště Frýdlant nad Ostravicí 4,2 km

Frýdlant nad Ostravicí, Lubno 191
Veřejné vnitrostátní letiště Frýdlant nad Ostravicí. Z vyhlídkové terasy lze pozorovat letecký provoz letounů, kluzáků i skoky parašutistů.

S kočárkem Výlety s dětmiMoravskoslezský kraj – 2

Angličtina pro děti od 2 let 7,1 km

Metylovice, Metylovice 529
Kurzy angličtiny pro děti od dvou let v malých skupinkách 3 – 6 dětí, se zkušenou a kvalifikovanou lektorkou. Komunikativní způsob výuky. Hravou a zábavnou formou se děti naučí rozumět a mluvit.

Kroužky pro dětiMoravskoslezský kraj – 2

IN English 7,1 km

Metylovice, Metylovice 529
Play and Learn in English – Outdoors. Anglická miniškolička v přírodě pro děti 3–6 let, mladší s doprovodem. Kde budeme ? Venku, v lese, na louce, v sadu, v potoce, v rybníku, ve stáji, u pejsků, v kozinci … a taky pod…

Hlídání dětí, školičkyMoravskoslezský kraj – 1

Regenerační centrum tety Lenky 11 km

Palkovice, Palkovice 295
Teta Lenka nabízí kurzy kojeneckých masáží, kurzy pro budoucí rodiče, plavání, cvičení a hlídání dětí, regenerační masáže, těhotenské masáže a baňkování.

Pro miminka Dětské herny, mateřská centra Dětská hřiště, sportoviště, zábavní parky Kroužky pro děti Hlídání dětí, školičkyMoravskoslezský kraj – 2

Doporučte tuto akci.
Doporučuji

2 lidé doporučují

Tip: Chcete se zviditelnit? Nabízíme reklamní pozice na tomto webu. Vždy jen za rozumné ceny. Pište na redakce@peknyden.cz.

Portál peknyden.cz neodpovídá za případně změny programu.

Co je nového na PeknyDen.cz?

Přehled nových míst pro rodiny s dětmi, upoutávky na akce, soutěže a články můžeme zasílat i Vám. Novinky obvykle zasíláme jednou měsíčně.

Přihlaste se k odběru novinek

Váš prohlížeč je už stašího data a může být nebezpečný!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

×

Admin: Ukázat akci Upravit popis akce Upravit termíny